Stoły na zamówienie: +48 44 682 19 98

O nas

ORYGINALNE, DUŻE STOŁY DREWNIANE – ZAPRASZAMYDOSTOLU.PL

Drewno – to słowo klucz w naszej firmie. Brzmi to dosyć banalnie, jednakże za tym wyrazem kryją się dla nas ponadczasowe wartości, którymi kierujemy się w każdym projekcie. Do realizacji podchodzimy niezwykle skrupulatnie. Pragniemy, aby wyposażenie Twojego mieszkania służyło wszystkim domownikom.

Nasza cała praca – na każdym szczeblu firmy – oparta jest właśnie na drewnie. Uważamy, że jako jeden z podstawowych budulców otaczającego nas krajobrazu, powinno być traktowane z szacunkiem. Właśnie dlatego staramy się, aby wszelkie oferowane stoły drewniane na zamówienie łączyły ze sobą praktyczne właściwości z oryginalnym wyglądem. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały ze źródeł, które wyznają podobne standardy jak nasze przedsiębiorstwo. W branży jesteśmy kojarzeni z rzetelnością, a także kompleksowym podejściem do obsługi Klienta. Nasi pracownicy to doświadczeni designerzy stale poszukujący nowych inspiracji w projektowaniu stołów – z drewna bukowego, egzotycznego czy litego dębu.

SPRAWDŹ NASZE STOŁY Z DREWNA DĘBOWEGO I INNYCH WYTRZYMAŁYCH MATERIAŁÓW

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stylowe stoły z litego drewna wykonywane na zamówienie traktowane są jako synonim solidności. Tym bardziej przykładamy się do projektów – bez wyjątku, chcąc, aby szerokie grono Klientów mogło cieszyć się przez długie lata z najwyższej jakości różnorodnych stołów – klasycznych, olejowanych, postarzanych czy szczotkowanych. Zrobimy wiele, aby wzornictwo w pełni trafiało w Twój gust. Dobieramy rodzaj drewna, kolor czy wszelkie wykończenia. Dzięki takiemu podejściu, oferujemy zarówno stoły bielone, strukturyzowane, jak i prowansalskie. Ponadto proponujemy stoły owalne, rozkładane, do jadalni, salonu, przecierane, woskowane – wszystkie te oraz wiele innych znajdziesz w naszym asortymencie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY – POSTAW NA FACHOWOŚĆ W KAŻDYM CALU I ZAPLANUJ SWOJE MIESZKANIE RAZEM Z ZAPRASZAMYDOSTOLU.PL!

stol-provance
stol-spindle